Waluty

Śpiworek do wózka

Śpiworki do wózka spacerówki najlepiej sprawdza się na wiosnę czy jesień. Możemy go używać w wózkach spacerowych czy nosidełkach. Pozwala zachować dziecku ciepło podczas spaceru. Śpiworki posiadają otwory umożliwiające korzystanie z pasów bezpieczeństwa w wózku spacerowym czy nosidełku. 

Pierwszy spacer z niemowlakiem to z pewnością stresujące wydarzenie dla rodziców. Aby zminimalizować swoje obawy, rodzice powinni wybrać odpowiedni wózek, i pasujący do trybu życia rodziny, klimatu. Spacerki z niemowlakiem to nie tylko okazja do aktywności fizycznej, ale także do wspólnego spędzania czasu i rozwoju więzi. To ważna część życia niemowlaka, która przyczynia się do jego zdrowia i dobrostanu. Spacerki można odbywać z dzieckiem w wózku lub w nosidełku.

Korzyści ze spacerów z maluchem:

 • Świeże powietrze i ekspozycja na naturę: różne bodźce sensoryczne pochodzące z zewnątrz pomagają w rozwijaniu jego zmysłów.

 • Rozwijanie silnych więzi: bliskość i interakcja z dzieckiem podczas spaceru pozytywnie wpływają na rozwoju relacji - warto utrzymywać kontakt wzrokowy z naszą pociechą

 • Rozwój fizyczny: rozwój mięśni, koordynacji ruchowej i umiejętności utrzymania głowy.

 • Sen i komfort: świeże powietrze, komfortowe otoczenie pomogą w uspokojeniu niemowlaka i ułatwią zasypianie, pomogą w redukcji bólów brzusznych, złagodzeniu kolki

 • Stymulacja sensoryczna: dostarczanie niemowlęciu wielu bodźców sensorycznych, takich jak widoki, dźwięki, zapachy i dotyk dopomaga rozwijaniu umiejętności poznawczych i sensorycznych.

Podczas spacerów z niemowlakiem warto pamiętać o zasadach bezpieczeństwa, w tym wyborze odpowiedniego wózka i śpiworka do wózka dla dziewczynki oraz śpiworka do wózka dla chłopczyka, które jest dostosowane do jego wieku i wagi.

Różne śpiworki do wózka z przydatnymi funkcjami powinny być dopasowane także do pory roku.

Śpiworek do nosidełka może być bardzo przydatnym narzędziem, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym lub w chłodniejszych klimatach, pozwala rodzicom na kontynuowanie aktywności na świeżym powietrzu z dzieckiem, przy jednoczesnym zachowaniu jego komfortu i ciepła.

Śpiworki do wózka to niezbędny element wyposażenia, gdyż:

 • chroni przed zimnem idealny do zabezpieczenia dziecka przed chłodem podczas spacerów w zimie lub w chłodniejsze dni

 • zapewnia bezpieczne utrzymane dziecka w jednym miejscu w wózku, może zapobiec ewentualnym upadkom i wypadnięciom z wózka.

 • jest obietnicą komfortowego snu dziecka: w śpiworku do wózka sen jest spokojny, w komforcie cieplnym. co jest istotne podczas dłuższych spacerów lub podróży.

 • wykonany jest z materiałów łatwych w konserwacji, o funkcjonalnej konstrukcji, co usprawnia zakładanie go i zdejmowanie z wózka lub nosidełka.

Oferta śpiworków do wózka firmy Zuzpol.

Zuzpol to polska firma produkująca na zamówienie towary dziecięce. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów oraz tkanin, które spełniają standardy Oko Tex Standard 100.

Bogata oferta dodatków, akcesoriów przeznaczonych dla najmłodszych to między innymi unikatowe produkty: komplety pościeli, kokony, rożki niemowlęce, kocyki z podusią, ochraniacze na łóżka i wiele innych, w tym śpiworki do nosidełka czy po prostu śpiworki do wózka.

Poznajcie kolekcje, które firma Zuzpol przygotowała dla swoich klientów:

 1. Kolekcja GLAMOUR: śpiworek do nosidełka o długości 100 cm w siedmiu barwnych odsłonach, wyprodukowany z miękkiego jak chmurka, delikatnego w dotyku, materiału Velvet.

 2. Kolekcja SKY to bogata kolorystyka oraz wzory, z materiału WAFELEK

 3. Śpiworek MINKY 1 i Śpiworek MINKY 2

 

Ciekawe kolekcje młodemu rodzicowi wybrać coś dla swojego malucha. Wszystkie produkowane przez Zuzpol śpiworki do wózka polecane są szczególnie wiosną i jesienią, jednak można z nich korzystać także w okresie zimowym.

Dopasowane są do używania w wózkach spacerowych czy nosidełkach. Gwarantują utrzymanie ciepła w trakcie spacerów.

Każdy śpiworek do nosidełka oraz śpiworek do wózka dla dziewczynki wyposażono w funkcjonalne otwory, pozwalające na zamocowanie go do pasów bezpieczeństwa zarówno w spacerówce, jak i nosidełku. Wszystkie śpiworki do wózka są zapinane na zamek w górnej jego części, co ułatwia opiekę nad maluchem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl