Jak wybrać śpiworek na zimę?

Śpiworek na zimę - jak wybrać?

Wielu rodziców obawia się spacerowania z niemowlakiem, kiedy za oknem zaczyna się robić naprawdę chłodno. Tymczasem odpowiednie akcesoria oraz przygotowanie się do wyjścia uchronią malucha przed chłodem, wiatrem czy mrozem. Dobrym pomysłem może okazać się inwestycja w specjalny śpiworek na zimę, który jest przeznaczony do wózków, fotelików czy pierwszych saneczek. Rodzice maluszka otulonego w taki śpiworek będą spokojniejsi i szybko przekonają się, że stanowi on skuteczne zabezpieczenie przed niską temperaturą.

Jak skutecznie uchronić dziecko przed wiatrem i chłodem? Znamy sposób

Spacery z niemowlakami oraz nieco starszymi dziećmi to samo zdrowie! Codzienna dawka świeżego powietrza poprawia samopoczucie, krążenie oraz zwiększa wydolność układu odpornościowego. Wiosną i latem łatwo zabrać pociechy na pieszą wycieczkę. Trudności zaczynają się często wówczas, kiedy dni stają się chłodniejsze. Część rodziców nie wie, jak przygotować maluszka do wędrówki po dworze. Z pomocą przychodzą producenci zimowych śpiworków, które są grubsze i cieplejsze.

Antyalergiczne wypełnienie i warstwa sztucznego futerka zabezpieczą dziecko przed chłodem

W zimowy śpiworek można opatulić niemowlaka przed włożeniem do wózeczka bądź nieco starsze dziecko, które zechce wybrać się na sanki. Z zewnątrz śpiworek na zimę wykonany jest z nieprzemakalnych materiałów, które zabezpieczą malucha przed wiatrem i deszczem. Środek natomiast jest dodatkowo ocieplony antyalergiczną watą, całość zaś wykłada się zazwyczaj ekologicznym futerkiem, zwanym “owczą wełną”, który zapewnia jeszcze więcej ciepła.

Różne rozmiary i dodatkowe funkcje

Dodatkowym udogodnieniem jest to, że śpiworki posiadają specjalne otwory na pasy do fotelika czy nosidełka, dzięki czemu można ich używać na różne sposoby. Akcesoria można też zamykać od dołu, a w razie potrzeby odpinać, dzięki czemu dziecko będzie mogło swobodniej ruszać nóżkami w trakcie spaceru w wózku. Śpiworki dostępne są też w różnych rozmiarach – najmniejsze są długie na 90 cm.

Praktyczne i ładne

Akcesoria zimowe, dzięki którym dziecku będzie ciepło i wygodnie, to świetny sposób na to, żeby nie rezygnować z przebywania na świeżym powietrzu. Rozpinane śpiworki są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu można je dopasować np. do płci dziecka, koloru wózka lub kurteczki maluszka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl